POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Monika Kryemadhi takon Lulzim Bashën para protestës, cili do të jetë plani?

Monika Kryemadhi, Lulzim Basha

E teksa pritet që ditën e nesërme të mbahet protesta e opozitës. Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është parë të futet në ambjentet e Selisë së Partisë Demokratike ku ka zhvilluar një takim me kreun e PD, Lulzim Basha.

Nesër në orën 11:00 do të zhvillohet protesta e opozitës ku sipas deputetëve të saj pritet të ketë një numër të lartë pjesëmarrësish. Por, gjatë ditës së sotme policia ka njoftuar se cilat rrugë do të bllokohen si pasojë e këtij tubimi. Policia, gjithashtu paralajmëroi se në protestën e opozitës do të jenë edhe njerëz me precedentë penalë, të cilët mund ta shtyjnë protestën drejt dhunës.

Menjëherë pas këtij njoftimi, Partia Demokratike doli në një prononcim për media duke sqaruar se protesta do të jetë paqësore, dhe se nuk do të ketë asnjë eksponent të dhunshëm.

fl.mi./G.M.
Komento

Komente

 • Meta: 17/02/2019 09:00

  U shikkuan-kontrolluan prapanicat,Narcisoidi Basha dhe Monika.

  Përgjigju
 • Musa Demi: 16/02/2019 15:04

  Monika Kryeboshi takon Lulin e vogël! Athua a janë këta dy të dashuruar?

  Përgjigju
 • Himglateri: 15/02/2019 21:33

  Muna takon Bolen e PD para proteste

  Përgjigju