Monza e Berlusconi-t me pretendime të mëdha, zyrtarizon Sensi-n e Interit! Në negociata për Icardi-n, bisedime me Wanda Nara-n

Monza e Berlusconi-t me pretendime të mëdha, zyrtarizon Sensi-n e Interit! Në negociata për Icardi-n, bisedime me Wanda Nara-n

Futbollisti Mauro Icardi dhe agjentja bashkëshorte Wanda Nara

Në Itali Monza e Berlusconit dhe Gialianit po tentojnë për të ndërtuar një skuadër prestigjoze për Seria A edhe pse siguruan ngjitjen në elitë për herë të parë pas 112 vitesh.

Sot është zyrtarizuar mesfushori i Interit Stefano Sensi i marrë në huazim, ndërsa po provojnë për Mauro Icardi-n edhe pse fillimisht deklaruan se është e pamundur. Galliani ka kontaktuar me agjenten dhe gruan e futbollistit Ëanda Nara, e cila për momentin nuk ka dhënë shumë optimizëm.

Teksa bisedohet për argjentinasin Monza është pranë transferimit të mbrojtësin Mingueza të Barcelonës.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës