“Mos ha me dy lugë se merr dy gra”, Ledri Vula thumbon Morena Tarakun

“Mos ha me dy lugë se merr dy gra”, Ledri Vula thumbon Morena Tarakun

Këngëtarja Morena Taraku

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale. Po ashtu ajo poston shpesh herë nga palestra ku kryen ushtrimet. Së fundmi ajo postoi një video, pasi kishte përfunduar palestrën, ku shihet duke ngrënë gjellë me dy lugë.

Komentet në video ishin nga më të ndryshmet, por ai i reperit Ledri Vula ishte më i veçanti. Ledri në komentin e tij kishte shkruar:

Kur jom kon i vogel gjyshja mthojke mos ha me dy lug se i merr dy gra.

Ledri Vula

Postimi i Morena Tarakut

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it