"Mos mu afroni se ju hodha në erë", 71-vjeçari kërcënoi forcat RENEA! Trupi i tij ende në banesë

Gjatë ndërhyrjes së forcave RENEA, 71-vjeçari i ka kërcënuar se do t'i hidhte në erë. Ai po fliste me të bijën e cila i kërkonte që të dorëzohej. Kjo pasi ai e kishte kthyer banesën në një "minë" ku kishte lidhur disa bombola gazi, disa kallëpe tritoli si dhe shashka shurdhuese. Trupi i Lefter Zhidrut është ende në banesë.


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Numër i lartë të infektuarish me COVID, a duhet të ketë masa të tjera shtrënguese perveç maskës?×

Lajmi i fundit

John

Çështja e Detit, Mitsotakis flet në parlament: Kemi një marrëveshje me Shqipërinë për të referuar çështjen e Zonës Ekskluzive në Hagë