Ndërpriten pa afat operacionet në shtet dhe privat deri sa të fitohet lufta me koronavirusin

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka vendosur që të shtyjë pa afat deri në përfundim të gjendjes së fatkeqësisë natyrore vendimin për të ndërprerë të gjitha ndërhyrjet kirurgjikale të planifikuara në QSUT, spitalin 'Shefqet Ndroqi' por edhe në spitalet private operacionet.


Lajmi kryesor:

Të gjitha masat kufizuese për COVID-19 shtyhen PA AFAT përtej 3 prillit! Nga shkolla, lokalet, tubimet, operacionet në publik e privat (URDHRAT)


d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të përdoret teknologjia në Zgjedhje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Erla Mëhilli dhe Jozefina Topalli shijojnë pasditen mes luleve të kuqe