'Ne ju shërbejmë të gjithëve, ju qëndroni në shtëpi'! Mesazhet ndërgjegjësuese nga ushtria e policia (FOTO)

"Qëndroni në shtëpi! Ndihmoni djemtë tanë në krye të Detyrës! Frikë jo, kujdes po!", është apeli që bën ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka teksa ka postuar në Facebook foto të trupave ushtarake dhe të policisë që janë në terren për të garantuar respektimin nga qytetarët të masave kufizuese. Efektivët mbajnë në duar letra me mesazhe ndërgjegjësimi.


Lajmi kryesor:

Koronavirusi/ Dita III e shtetrrethimit, bllokohet qarkullimi i makinave në gjithë Shqipërinë, braktiset Liqeni në Tiranë


Ora 11:10
'Ne ju shërbejmë të gjithëve, ju qëndroni në shtëpi'! Mesazhet ndërgjegjësuese nga ushtria e policia
1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6
G.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhej të hiqeshin kufizimet në zonat e kuqe dhe të hapej edhe fundjava?×

Lajmi i fundit

John

Lufta nuk është lojë, o komandant!