Në kërkim të dashurisë por ‘e pengon’ Vuçiç, halli i madh i të riut kroat, nuk gjen dot të dashur

Në kërkim të dashurisë por ‘e pengon’ Vuçiç, halli i madh i të riut kroat, nuk gjen dot të dashur

Borni, i riu kroat dhe Vuçiç

‘Halle, halle kjo dynja, halli hallit nuk i ngja’. Kjo shprehje popullore gjen shpjegim të më plotë në rastin e këtij të riu kroat ,e emrin Born i cili ka hyrë në telashe për shkak të pamjes së tij.

Media kroate Hronika ka treguar historinë e tij dhe ka shkruar se i riu, Borni është në kërkim të dashurisë, por diçka nga pamja e jashtme, ngjashmëria që ka me presidentin serb Aleksandar Vuçiç, e pengon një gjë të tillë.

Në rrjetin social Tinder nuk ka shumë kërkesa, por e vetmja gjë që ka rëndësi për të është që të dashurën e tij potenciale të mos e shqetësojë fakti që i ngjan presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq.

 “Nëse doni një person të pjekur me ju, dhe nuk ju shqetëson që unë dukem si Vuçiç, atëherë thjesht “rrëshqisni” djathtas”, ka shkruar ai bashkë me foton në këtë rrjet social.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Begaj takon zyrtaren e lartë të OSBE-së: Do angazhohem që zgjedhjet lokale të 14 majit të përmbushin standartet ndërkombëtare

Begaj takon zyrtaren e lartë të OSBE-së: Do angazhohem që zgjedhjet lokale të 14 majit të përmbushin standartet ndërkombëtare