Nedim Bajrami: E dinim forcën e tyre, japim maksimumin me Kroacinë

Nedim Bajrami: E dinim forcën e tyre, japim maksimumin me Kroacinë

Nedim Bajrami

1718479169_GQIwg1BWgAAW3IL.jpg
Nedim Bajrami, autori i golit në humbjen 2-1 të Kombëtares kundër Italisë foli pas ndeshjes së Euro 2024.

“E kemi ditur të gjithë që Italia është shumë e fortë. Kemi bërë të gjithë maksimumin, do të luftojmë për çdo pikë dhe për çdo top. Për ne është arritje e madhe që luajmë në Europian, do të vazhdojmë kështu.

Kemi disa ditë kohë për të përgatitur ndeshjen me Kroacinë, duhet të korrigjojmë ato që nuk bëmë mirë. Asllani i dha një top shumë të mirë, Manaj pati një shans shumë të mirë. Duhet të vazhdojmë kështu dhe të kërkojmë golin”, u shpreh Bajrami.


Lajmi kryesor:

Euro 2024/ Goli dhe rekordi i Bajramit s'mjaftojnë, Italia përmbys 2-1 Shqipërinë! Dortmundi vishet kuqezi


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Tërheqja e Biden, reagon Kremlini: Duhet të monitorojmë se çdo të ndodh më pas

Tërheqja e Biden, reagon Kremlini: Duhet të monitorojmë se çdo të ndodh më pas