Euro 2024/ Nesër Shqipëri-Spanjë, ja çfarë parashikon macja e famshme në Instagram (VIDEO)

Shqipëria dhe Spanja luajnë nesër në orën 21:00 për ndeshjen e tretë dhe të fundit në Grupin B të Euro 2024.

Iberikët me gjashtë pikë tanimë janë të kualifikuar dhe kuqezinjtë tanë kërkojnë tri pikët historike për të kaluar në fazën e 1/8.

Ndërkohë, në rrjetet sociale edhe për këtë ndeshje nuk kanë munguar parashikimet me anë të kafshëve.

Macja e quajtur Nimbus Pronos parashikon si fituese të kësaj ndeshje Kombëtaren shqiptare.

Kjo mace është bërë virale në rrjetet sociale për shkak të parashikimeve të sakta për shumë ndeshje të këtij europiani dhe jo vetëm.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Tralala zura nje gale: 24/06/2024 06:56

    Sa per te qeshur

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

U 'ringjall' sërish në Kupën e Amerikës, James Rodriguez dëshiron të kthehet në Evropë! Dikur vlente 80 milionë euro, sot vetëm 5

U 'ringjall' sërish në Kupën e Amerikës, James Rodriguez dëshiron të kthehet në Evropë! Dikur vlente 80 milionë euro, sot vetëm 5