Nga dritat te spektakli i fishekzjarrëve/ Dhjetëra qytetarë në sheshin 'Skënderbej'...sfidë temperaturave të ulëta

Kur kanë mbetur më pak se një orë nga viti i ri, në çdo cep të sheshit "Skëndërbej' ndihet atmosfera e bukur...dhjetëra qytetarë kanë zgjedhur që natën e ndërrimit të Viteve të mos e festojnë në shtëpitë e tyre, por në shesh. Dritat shumëngjyrëshe, muzika në sfond, koncerti ku do zbresin këngëtarët më në zë të momentit dhe në fund spektakli me fishekzjarre kanë joshur qytetarët, të cilët ka zgjedhur të sfidojnë edhe temperaturat e ulëta dhe të festojnë ndryshe.


Lajmi kryesor:

Troket 2020-a! Viti i ri përmes kamerës së Report Tv: Nga festa e vakët e të pastrehëve të tërmetit tek spektakli i fishekzjarreve në çdo cep të Shqipërisë


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se po shkojmë drejt një izolimi të dytë?×

Lajmi i fundit

John

Lufta ndaj COVID-19: Fauci paralajmëron rritje të rasteve pas Falënderimeve