Nga Lorik Cana te Asllani, 5 futbollistët shqiptarë që kanë fituar Kupën e Italisë

Nga Lorik Cana te Asllani, 5 futbollistët shqiptarë që kanë fituar Kupën e Italisë

Kristjan Asllani me trofeun e Kupës së Italisë

Naim Kryeziu (Roma), Lorik Cana (Lazio), Thomas Strakosha (Lazio), Elseid Hysaj (Napoli) dhe Kristjan Asllani (Inter), janë pesë futbollistët shqiptarë që kanë fituar trofeun e Kupës së Italisë.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ 'Demi' Lautaro 'tërbohet' nga ngjyra vjollcë, Interi fiton Kupën e Italisë


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen