Nis pjesa e dytë në Hungari, Reja kryen zëvendësimin e radhës! Në lojë Nedim Bajrami

46’ Nis pjesa e dytë në Hungari. Shqipëria do kërkojë të mos humbë, por fitorja do të ishte rezultati i duhur për ëndrrën Botëror


Lajmi kryesor:

‘Engjëlli’ i Shqipërisë vjen nga stoli! Broja ndëshkon edhe njëherë hungarezët, ëndrra Botëror më e gjallë se kurrë


Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

SHBA-të janë të gatshme të angazhohen në diplomaci serioze dhe të qëndrueshme me Korenë e Veriut