Nis votimi për katër antarët e rinj të KLP-së

Nis votimi për katër antarët e KLP-së

Nis votimi për zgjedhjen e katër anëtarve të Këshillit të Lartë në Drejtësi. Dy prej tyre janë kualifikuar automatikisht, bëhet fjalë për: Arben Dollapaj dhe Bujar Sheshi. 


Lajmi kryesor:

EMRAT/ Zgjidhen 6 anëtarët e KLP-së, Arta Marku: Prokurorët ia dolën, jemi model për t’u duhet ndjekur


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?×

Lajmi i fundit

John

Berisha i cilësoi shpifje dosjet për ‘Non Grata’, Kim e prerë: SHBA serioze në luftën me korrupsionin, me ju edhe përtej 30 viteve të ardhshme