Një bisedë e çuditshme e Bes Kallakut në ditën e 13 të karantinës...(VIDEO)

Aktori i humorit Bes Kallaku na ka shoqëruar gjatë këtyre ditëve me copëza humori edhe gjatë karantinës. 

Në ditën e 13 të vetëizolimit, aktori ka sjellë një bisedë disi të cuditshme me anë të një video gazmore: 

"Mendova se po flisja me Dj Vikin," kur në fakt po 'fliste' me një ananas. 


Lajmi kryesor:

‘Ajo që nuk të vret të bën më të fortë', personazhet publikë: Shfrytëzojeni maksimalisht kohën, reflektoni dhe ndërgjegjësohuni! (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19/ A keni arritur të bëni aplikimin për të marrë leje për dalje nga shtëpia?