‘Një nga ne’/ Rrugëtimi i ri i Doreada Mios në Report Tv, sfidat dhe jeta midis Tiranës dhe Beogradit

“Klinika 24” është emisioni që e identifikon. Sfidë për Doreada Mion nuk do të jetë vetëm përzgjedhja e temave të emisionit, por edhe jeta e ndarë midis Tiranës dhe Beogradit.

Rrëfimin e nis me lidhjen e fortë me të dyja kryeqytetet dhe ndjesitë që i fal secili.

Zhvendosja në Beograd nuk ishte e lehtë, por i shërbeu për të reflektuar, për t’u rritur si individ, por edhe për të ndërmarrë vendimin e ndjekjes së studimeve për mjekësi.

Prej 20 vitesh ajo ka qenë në kontakt me mjekët më në zë, të cilët sot janë miqtë e “Klinika 24”, por edhe miqtë e saj më të mirë.

Mëngjesi i shëndetshëm duket se është çelsi i bukurisë dhe energjisë që e karakterizon. Ndjekim takimet e ditës, parapërgatitjet dhe prapaskenat e emisionit, risitë që do të kemi këtë vit në emisionin dedikuar shëndetit që iu shtua departamentit të programacionit të Report TV.

Një rrëfim përtej jetës profesionale, me të gjithë elementët që plotësojnë ditën e Doreadës sa herë kthehet në Tiranë.

SI.E./E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Vijon montimi i Urës së Madhe në Kukës, nis vendosja e shtresave të stabilizantit dhe asfaltimi i tyre

Vijon montimi i Urës së Madhe në Kukës, nis vendosja e shtresave të stabilizantit dhe asfaltimi i tyre