Njërin fqinj e vrau tjetrin e plagosi, del fotoja e autorit të krimit në Laknas

Njërin fqinj e vrau tjetrin e plagosi, del fotoja e autorit të krimit në Laknas

1701365607_maliqmarku.jpg

Ky është 70 vjeçari Maliq Marku që vrau me armë zjarri fqinjin e tij 55 vjeçar Shefqet Hasa, si dhe plagosi fqinjin tjetër, në rrugën "Fatos Shupi" në Laknas pas një konflikti për kanalizimin e ujërave të zeza.


  Lajmi kryesor:

  Kamëz/ U kthye para 1 jave nga Anglia, 70 vjeçari vret me katër plumba fqinjin për kanalin e ujërave të zeza! Plagos tjetrin! Report Tv sjell pamje (EMRAT-VIDEO)


  B.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?  ×

  Lajmi i fundit

  Punimet për linjën hekurudhore, sot në orën 22:00 bllokohet qarkullimi automjeteve në Rrashbull! Mjetet do duhet të përdorin aksin Tiranë-Durrës

  Punimet për linjën hekurudhore, sot në orën 22:00 bllokohet qarkullimi automjeteve në Rrashbull! Mjetet do duhet të përdorin aksin Tiranë-Durrës