Noka: Shqipëria digjet, Edi Rama krihet

Noka: Shqipëria digjet, Edi Rama krihet

Flamur Noka

Ish-deputeti Flamur Noka ka reaguar lidhur me vrasjen e ndodhur ditën e sotme në Shkodër. Ai thotë se terrori dhe krimi po sundojnë Shkodrën dhe policia vetëm numëron të vrarët.

"Shkodra sot u zgjua nën pushtetin e krimit.Terrori dhe krimi në ate qytet sundon po aq kohe sa sundon dhe “Rilindja “.Policia e Lleshit është kthyer thjesht ne intstitut statistikash që vetëm numëron të vrarët.Shkodra dhe gjithë Shqipëria ka kohe qe po digjet e Edi Rama nga Ertv-te e tij cdo dite vec del e krihet.Shqiptaret si kurre ndonjehere te ngërthyer nga pushteti i varfërisë , “Iluzionisti psiqik”ne krye te pushtetit ju tregon se jetojne ne parajsen 3D te projektuar ne imagjinaten e psiqikes se tij", shkruan Noka.

1538745911_mulnoka.jpg


Lajmi kryesor:

Vrasja e dy vëllezërve në Shkodër/ Reagon opozita


  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve