Nora Istrefi më në fund tregon barkun

Është komentuar shumë në media fakti që këngëtarja Nora Istrefi nuk ekspozonte asnjëherë barkun e saj, madje edhe që publikonte foto ku linjat e saj dukeshin të përkryera.

Megjithatë më në fund ajo ka postuar një foto, ku është i dalluëshëm barku i saj.

Në pak kohë këngëtarja pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Robert Berisha.

Para pak muajsh Nora  kurorëzoi lidhjen e saj në martesë në një ceremoni, e cila është komentuar gjatë në media.


Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të jetë Berisha pjesë e grupit parlamentar të PD në Kuvend?×

Lajmi i fundit

John

Certifikatë vaksinimi dhe test negativ për të hyrë në restorant, Mali i Zi miraton masa të reja anti-COVID