NOTAT/ Asllani e Mitaj më të mirët ndaj Spanjës! Manaj, Strakosha e Bajrami më të dobëtit

NOTAT/ Asllani e Mitaj më të mirët ndaj Spanjës! Manaj, Strakosha e Bajrami më të dobëtit

Kombëtarja

Notat e ndeshjes nga FlashScore

Strakosha, Bajrami dhe Manaj janë vlerësuar si më të dobëtit e ndeshjes nga titullarët. Në anën tjetër Kristjan Asllani si më i miri. Ai eshte vlerësuar me notën 7.5 dhe i dyti pas tij është Mario Mitaj që është vlerësuar me notën 7.3

Në këtë mënyre 20-vjeçari i krahut të majtë të mbrojtjes dhuron një tjetër paraqitje të mirë dhe padyshim që kjo ia ka rritur edhe më shumë vlerën atij.


Lajmi kryesor:

SHQIPËRI 0-1 SPANJË/ Djema kokën lart, ishte vitrina e futbollit! Kombëtarja eliminohet nga Europiani 2024! Italia e mbyll e dyta dhe gjen Zvicrën në 1/8


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Takim kokë më kokë me kryeministrin e ri britanik në Angli, Rama publikon foton

Takim kokë më kokë me kryeministrin e ri britanik në Angli, Rama publikon foton