Nuk është kurrë vendi dhe koha e gabuar, i riu sirian falet pranë Sheshit Shqiponja (VIDEO)

Nuk është kurrë vendi dhe koha e gabuar për të manifestuar besimin!

Siç duket edhe në video, i riu sirian është ulur në gjunjë në një cep të rrugës dhe po falet.

Rituali mysliman fetar, ka ndodhur pranë Sheshit Shqiponja.  

 

 

J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Nisma e mazhorancës për shkarkimin e presidentit, sipas jush a duhet shkarkuar Ilir Meta?

Komento

Komente

 • Iris: 26/02/2021 00:47

  Une jam e krishtere nga familja,por nuk jam praktikante e fese,por ketij besimtari te panjohur,i uroj qe Zoti qe ai beson t'a ndihmoje ne rrugen e fatin e tij kudo e sido qe te jete !

  Përgjigju
 • Labi: 25/02/2021 19:20

  Vriteni llumin e dreqit! Digjeni te gjall

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Mero Baze: Si u zu Fatmir Mediu me gazetarin amerikan duke i sekuestruar kasetën: Gënjeshtra, të njoh mirë kush je ti dhe yt atë