Nuk i lejuan protestën në Bulevardin 'Dëshmorët e Kombit', opozita përgatit regji lëvizëse

 

Opozita ka përgatitur regji lëvizëse për protestën që ka thirrur Sali Berisha ditën e sotme. Duke qenë se nuk mund të zhvillojnë protestën në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’, kanë marrë një furgon që e kanë mbushur me logon e PD dhe që do të përdoret gjatë protestës.


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Gjermania e paralizuar këtë të hënë, greva e sindikatave ‘pushton’ gjithë vendin! Shkak inflacioni i lartë dhe pasojat e pandemisë

Gjermania e paralizuar këtë të hënë, greva e sindikatave ‘pushton’ gjithë vendin! Shkak inflacioni i lartë dhe pasojat e pandemisë