Nuk i lejuan protestën në Bulevardin 'Dëshmorët e Kombit', opozita përgatit regji lëvizëse

 

Opozita ka përgatitur regji lëvizëse për protestën që ka thirrur Sali Berisha ditën e sotme. Duke qenë se nuk mund të zhvillojnë protestën në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’, kanë marrë një furgon që e kanë mbushur me logon e PD dhe që do të përdoret gjatë protestës.


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

21 janari/ Lleshaj në Kontrast: SPAK të mos hetojë ‘ushtarin’ por atë që dha urdhrin! Vangjeli: Këtë javë do ketë surpriza për Mediun nga çështja e Gërdecit

21 janari/ Lleshaj në Kontrast: SPAK të mos hetojë ‘ushtarin’ por atë që dha urdhrin! Vangjeli: Këtë javë do ketë surpriza për Mediun nga çështja e Gërdecit