‘Nuk kanë qenë djem të këqinj, por mendja lajthit’ flet fqinji 26-vjeçarit që vrau vëllain në Maqellarë (VIDEO)

Fqinji i 26-vjeçarit që vrau vëllain me thikë në Maqellare thotë se ato nuk kanë qenë djem të këqinj, por nuk i ka të qarta sesi ka ndodhur ngjarja. Sipas tij ai ka qenë i dënuar një herë me burg, dhe sipas kjo ka ndodhur për shkak se ka rrahur të atin.

‘Ç’nuk bën mendja. Nuk kanë qenë djem të këqinj, por mendja lajthit. Ai ka pas qenë një herë në burg. Po thonë se pati rrahur të atit, por se di. Por kur doli nga burgu ishte pak si më të meta. Në lagje ka pas mbajt qëndrim të mirë. Ai normal bënte muhabet. Kanë qenë të pamartuar.’- thanë njëri prej komshinjve të 26-vjeçari.


Lajmi kryesor:

E rëndë në Dibër, vëllai vret me thikë vëllanë 23 vjeç, flet fqinji: Nuk kanë qenë djem të këqinj, por mendja lajthit (VIDEO)


M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Parakalimi i gabuar shkakton aksident në Berat, fatmirësisht pa të lënduar