‘Nuk keni pikë vlere’, Robert Berisha reagon pas deklaratave të Tunës (Foto)

‘Nuk keni pikë vlere’, Robert Berisha reagon pas deklaratave të Tunës (Foto)

Robert Berisha dhe Tuna me bashkëshortin e saj Patris Berishën

Prej disa muajsh ka bërë bujë në rrjetet sociale konflikti familjar ndërmjet dy kunatave Npra Istrfit dhe Tunës. Ishte Roberti Berisha, bashkëshorti i Norës i cili u shpreh fillimisht se Tuna nuk ka shance të prishë marrëdhënien e tij me vëllain, pavarësisht se ajo është ngatërrestare që ka probleme me shumë personazhe nga shoëbizi shqiptar.

Në një intervistë për Prive Tuna u shpreh se këto deklarata nuk kishin pikë vlere për të dhe se i interesonte vetëm familja e saj. Nuk ka vonuar shumë dhe Roberti i ka dhënë sërish një përgjgije. Pak orë më parë këngëtari ka publikuar një foto të të vëllait Patrisit me djalin e tij Tianin dhe i ka rrethuar me një zemër.

Foto e publikuar nga Rober Berisha 

Në këtë mënyrë ai ka përjashtuar Tunën nga fotoja familjare dhe tregon se marrëdhënia e tij me të vëllain është mjaft e mirë, pavarësisht konflikteve më këngëtaren.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi