“Nuk kisha të haja”, Eli Fara rrëfen periudhën më të vështirë: E kam filluar nga zeroja

“Nuk kisha të haja”, Eli Fara rrëfen periudhën më të vështirë: E kam filluar nga zeroja

Eli Fara

Eli Fara është një nga zërat më të dashur për publikun shqiptar. E shohim gjithmonë të mirëmbajtur dhe që bën një jetë mjaft të mirë, por jo gjithçka ka qenë kaq e lehtë për yllin shqiptar. E ftuar në “Thumb”, Fara ka folur për periudhën që nuk ka pasur as të hajë.

 “Momenti më i vështirë ka qenë në fillim, pas ’90 sepse ne jemi brezi që e kemi filluar nga zero. Dhe unë jam tipi që të mos kisha të haja nuk tregoja. Dhe në këtë aspekt jam krenare për veten  që e kam kaluar vetë dhe nuk ua kam ngarkuar askujt. As prindërve. Thoja lekë kam, mund të mos kisha po nuk thoja. Njeriu duhet të ketë karakter,”- është shprehur këngëtarja.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Fraiku: 03/03/2019 23:24

    Ke shume karakter Zonja Fara. Aq shume karakter ke sa dhe toke ne karaburun te dhuroi Mediu. Apo kujton se nuk e dime. Karakterin tend e ka trasheguar dhe vajza, Bravo

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Zjarr në landfillin e mbetjeve pranë inceneratorit të Elbasanit

Zjarr në landfillin e mbetjeve pranë inceneratorit të Elbasanit