Matura shtetërore 2023, teza e Matematikës publikohet në rrjet 20 minuta pas fillimit të provimit

Matura shtetërore 2023, teza e Matematikës publikohet në rrjet 20 minuta pas fillimit të provimit

 

Rreth 20 minuta pas nisjes së provimit të Maturës Shtetërore për lëndën e matematikës, është publikuar sërish njëri prej varienteve të tezës.

E njëjta gjë ndodhi edhe në provimin e anglishtes dhe atij të letërsisë.


Lajmi kryesor:

30 mijë maturantë testohen në matematikë! Nxënësit e 'Qemal Stafës' shkarkojnë stresin duke kërcyer! Tezat publikohen 20 minuta pas nisjes së procesit


Ora 10:29
Matura shtetërore 2023, teza e Matematikës publikohet në rrjet 20 minuta pas fillimit të provimit
 • B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?  ×

  Lajmi i fundit

  Lufta në Rripin e Gazës/ Vazhdojnë sulmet izraelite në kampet e refugjatëve! 27 të vdekur, mes tyre dhe fëmijë

  Lufta në Rripin e Gazës/ Vazhdojnë sulmet izraelite në kampet e refugjatëve! 27 të vdekur, mes tyre dhe fëmijë