Nxjerr të pasmet sheshit, burri i kthehet moderatores: Të kesh turp (Foto)

Nxjerr të pasmet sheshit, burri i kthehet moderatores: Të kesh turp (Foto)

Aulona Musta dhe bashkëshorti

Një nga moderatoret më të lirshme dhe pa komplekse të shoëbizit shqiptar është Aulona Musta. Ajo po kalon disa pushime në Cuba së bashku me bashkëshortin e saj, dhe i ka surprizuar të gjithë fansat kur ka publikuar një foto vërtet provokuese. Moderatorja shihet me kënbë hapur buzë detit dhe i biën në sy të pasmet që i ka ekspozuar. 

Kanë qenë të shumë ata të cilët i kanë komentuar duke i bërë moral, me shprehjen se duke qenë se është një personazh publik, duhet të jetë kujdes se çfarë poston pasi përcjell mesazh tek publiku. Madje disa arrijnë deri aty sa e quajnë banale dhe i thonë të ketë turp. Mirëpo ka qenë bashkëshorti i saj i cili me nota humroi është bashkuar me mendimin e ndjekësve të tjerë. "Kanë të drejtë që habiten kaq shumë, se po të kishe dalë përballë do anullohej bytha nga mbrapa dhe do shndërrohej në një pjesë dinjitoze të trupit! Turp të kesh."- i shkruan ai me shaka. 

(Komenti i bashkëshortit në foton e Aulona Mustës)

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Turi: 13/08/2018 13:46

  Ai burri yt qënka me fat. Të lumt, vështir ta mbash këtë trup të bukur. Kërkon shum mund. Pushime të mbara.

  Përgjigju
 • Erik: 17/07/2018 17:41

  Akoma njerezit gjykojne se si duhet te dalin njerezit ne plazh. Kur dalin burrat e palestruar ne foto, perben lajm per mire, del femra ne qejfin e saj per te treguar arritjet qe ka pasur me trupin e vet nga fitnesi, disa i sulen si bisha. A thua turpi i madh qe po del me bikini?!

  Përgjigju
 • Kafsha: 17/07/2018 08:23

  Nqse kjo është fotoja që ka shkaktuar komente atëhere mund të them që nuk ka asgjë provokative. Është një foto normale.. Megjithate në pergjithesi kjo fytyren e saj e ka si beth!

  Përgjigju
 • Highlanderi: 16/07/2018 17:31

  Dava baxh...a

  Përgjigju
  • Hyp xhixhi: 16/07/2018 18:17

   Ajo eshte ne rregull o shoku Por ai palla '''burri '''vet qe me sa duket I pelqen tja shijojne te tjeret Pamjet e asaj ftyre petull

 • Sondazhi i ditës:

  'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Qeveri teknike? Braçe i prerë me opozitën: Koha kur pushtetet vendoseshin në tavolinë ka marrë fund! Te ‘Dezinformimi’ nuk i marr me zor

Qeveri teknike? Braçe i prerë me opozitën: Koha kur pushtetet vendoseshin në tavolinë ka marrë fund! Te ‘Dezinformimi’ nuk i marr me zor