O Polic, ku i gjen lekët për skaf ti?

O Polic, ku i gjen lekët për skaf ti?

Arjan Tase dhe babai i fëmijës 7-vjeçare

I vrau fëmijën i bën edhe "Lacin" ky brekë kuqi. I ngre dorë babait të viktimës! Ky polici i komunitetit në çantën e brezit sot ka patur edhe pistoletën e shërbimit në gomone!!!! Po pyetja? Ku i gjen lekët, për skaf, për benzinë, për xhiro lacash, ky polici komunitetit me rrogën 70 mijë lekë maksimumi!!! Apo si ish shef i Himarës e di se si deti kthehet në autostradë për....

Te enjten masa e sigurisë.Mbetet në burg! Në shtator ky lirohet me masë sigurie arrest në shtëpi pasi ekspertiza do e nxjer vrasje nga pakujdesia. Kodi penal e parashikon. Se besoni? Kujtohuni pak! Doli ai që gjymtoi të riun e gruan e tij 3 javë më parë në Himarë! Doli ai që 2 vjet a 3 më parë vrau turistin Rus!

Doli dhe ai që hodhi karrocën e foshnjës drejt vdekjes ke vijat e bardha në mes tirane. Kjo është xhungla, ambienti ku mbizotërojnë të fortët e lacat. Normalët!!! Pasi i vrasin i qajnë 24 orë ne fb e pastaj na ishte dikur dhe kështu "bëhen filmat"!

G.MO/M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Johnie: 03/08/2022 15:38

  Jam ne pune paguhem shume mire dhe nuk me dalin parate per te bere qejfe me skaf.Del nje skuth polic me 600 mije lek rroge dhe ben xhiro me skaf.

  Përgjigju
 • Shkoder: 03/08/2022 10:57

  Kjo qe po ndodhe ne shqipere eshte degradimi i 32 viteve ku te gjithe shkruaj dhe flasim per te keqen dhe ne fund asnjeri nuk merr mundimin ta ndryshojme kete politik te ndyre qe ka 32 viti po ja merr rinin dhe frymen ketij populli dhe ne lejojme perseri te na vrasin keta flliqsira qe kane mbushur parlamintin dhe gjithe administraten shteterore pa dallim ngjyre se te gjith nje llojit jane zoti i vrafte keta flliqsira.

  Përgjigju
 • Serena: 03/08/2022 00:13

  Vetem tek ne ndodh te komplikohen gjerat me vetedije. Eshte shume thjeshte nuk lejohet asnje mjet lundrues ku ka qytetare qe bejne plazh dhe i shmang kto gjera. Pse se bejne kaq

  Përgjigju
 • Bregdeti: 02/08/2022 21:47

  O zot, sa te eger jemi!

  Përgjigju
 • Babai: 02/08/2022 21:27

  Ky duhet te ishte vra me gur.. Por ska gjak me njeri, ka vdekur cdo proteste Cdo gjyqesi, cdo seder, ska me as karakter asgje! Te mbysin femijen per pordhe nje plere Se do te beje drift me skaf, dhe te tjeret heshtin Dhe nuk reagojne.. dhe ne fund falin E shiten per pak lek.. Si ato te rr kavajes qe i shtypen me makine Dhe kto me skaf dhe ajo vajza qe humbi kemben Te rruga klanit.. ju lumte

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Tetori Rozë, Armanda Begaj: Moment për reflektim, bashkë edhe në këtë sfidë të jetës

Tetori Rozë, Armanda Begaj: Moment për reflektim, bashkë edhe në këtë sfidë të jetës