Olta Gixhari bën lëvizje provokuese në tavolinën e jurisë, si reagoi Ilir Shaqiri (VIDEO)

Aktorja Olta Gixhari, gjithmonë në daljet televizive ka treguar se nuk e ka të vështirë që të fitojë vëmendjen e publikut.

Anëtarja e jurisë në Dancing With The Stars, gjatë spektaklit të së premtes, habiti publikun me lëvizjet provokuese ndaj kryetarit të jurisë Ilir Shaqirit.

Teksa Ilir Shaqiri  komentonte kërcimin e Juliana Nurës, Olta u ngrit në këmbë duke demonstruar lëvizjen që kërkoi Iliri, por ky i fundit tha se nuk e vuri re!

 

 
 

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Iris: 06/11/2023 01:00

    Nje nga videot me qesharake qe kam pare ndonje here per vulgaritetin permbajtes!Me qe ra fjala,ato levizje provokuese quhen twerking e s'kane asgje te perbashket me vallzimet klasike te Amerikes Latine. Z.Shaqiri po perpiqej te permbahej sa me shume ne fjalorin qe po perdorte, duke marre parasysh qe kjo eshte nje shfaqje qe e shohin te gjitha moshat kur aty ne mes na qenkesh nje fare Olta Gixhari me nje shprehje fytyre si te nje analfabeti kur i flet per quantum physics,sepse dhe njohurite per vallezimet e botes,jane po aq te panjohura e te veshtira per t'u kuptuar prej trurit te saj,sa qe te perziera dhe me deshiren e saj per te qene ne qender te vemendjes, e bene te harroje qe eshte ne nje shfaqje qe shihet ne TV nga te gjithe moshat e klasat, e te kujtoje se eshte ne nje dhome harremi sheikesh Dubai dhe e leshoi pak veten me /exhibitionism/ vulgar qe shfaqi.Me vjen keq per shikuesit dhe sidomos per te shkretin z.Shaqiri qe u detyruan t'a shihnin e te benin sikur nuk e kishin pare dhe kjo eshte pjesa komike e videos!!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Fati i biletës së kthimit i buzëqesh Erjolës, pas eliminimit nga televotimi

Fati i biletës së kthimit i buzëqesh Erjolës, pas eliminimit nga televotimi