Olta ‘i fut xixat’ ‘shoqes së suitës’: Sot në darkë dua të më bësh striptizëm! Ironia e Deas: Aq të fortë sa Kiara ta bëj?

Olta ‘i fut xixat’ ‘shoqes së suitës’: Sot në darkë dua të më bësh striptizëm! Ironia e Deas: Aq të fortë sa Kiara ta bëj?

Olta dhe DeaMishel

Nuk paska pasur fund ‘shfrenimi’ i imagjinatës të Oltës dhe Deas brenda BBV. Teksa ishin duke biseduar së bashku në suitën e tyre, Olta në një momnent i ka thënë Deas se do donte t’i bënte striptizëm. Ndërkohë, Dea i është përgjigjur me ironi.

Pjesë nga biseda:

Olta: Sot në darkë dua të më bësh striptizëm

Dea: Po. Po ta bëj si Kiara? Aq të guximshëm?  Se aq të fortë se bëj dot

Kujtojmë se dje me pak alkool më shumë se vajzat duket se e kanë shijuar shumë natën në suitë. Olta dhe Dea e hëngrën në suitë një darkë speciale dhe patën edhe momente shumë intime.

Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi në buzë.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Basha mesazh për Berishën: Demokratët u ndanë se u ngrit flamur i rremë për interesa personale dhe pati aleancë me të keqen! Duam pastrim nga të korruptuarit

Basha mesazh për Berishën: Demokratët u ndanë se u ngrit flamur i rremë për interesa personale dhe pati aleancë me të keqen! Duam pastrim nga të korruptuarit