VIDEO e nxehtë, Olta dhe Deamishel nuk përmbahen, futen në suitë, puthje në buzë e këmbë

VIDEO e nxehtë, Olta dhe Deamishel nuk përmbahen, futen në suitë, puthje në buzë e këmbë

Olta dhe Dea

Këto pamje nuk i kishim parë deri tani në Big Brother Vip. Pak alkool më shumë se vajzat duket se e kanë shijuar shumë natën në suitë. Olta dhe Dea e hëngrën në suitë një darkë speciale dhe patën edhe momente shumë intime.

Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi në buzë.

 

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • minushe: 23/03/2023 10:55

  na e shpifen ...

  Përgjigju
 • Emancipimi: 22/03/2023 21:17

  Modernizimi dhe emancipimi në Shipëri po vjen nga poshtë e jo nga lart te truri.....urime o e mjera Shqipëri!

  Përgjigju
 • AltinTop: 22/03/2023 19:15

  Ky ishte niveli i lojes qe donte Amosi.. doli shpejt i shkreti pa e shijuar

  Përgjigju
 • Te lumte Ola: 22/03/2023 18:46

  E thith mire besoj ate mikun hej kur do dalish?

  Përgjigju
 • Ben: 22/03/2023 16:18

  Normal.N.q.s. disa nuk e dine,merreni vesh,Olta eshte edhe lezbike.Ajo perveç meshkujve,shkon edhe me femra.Historit e Oltes jane te famshme.

  Përgjigju
 • Kaderri: 22/03/2023 14:03

  Here tjeter enani puthni kete temin po pres.

  Përgjigju
 • Bukpjeksi: 22/03/2023 12:56

  Heres tjeter jepini pak te bardh, se me alkol nuk na dhan shum spektakel.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?



×

Lajmi i fundit

Bëjini një provë burgu Saliut dhe Ilirit!

Bëjini një provë burgu Saliut dhe Ilirit!