Orinda Huta dhe  Diellza Kolgeci
vijnë seksi me “Bang Bang”

Orinda Huta dhe  Diellza Kolgeci<br />vijnë seksi me “Bang Bang”
TIRANE- Është publikuar klipi i  këngëtares Orinda Huta në bashkëpunimin e saj më të fundit me modelen Diellza Kolgeci. Ashtu siç ishte mësuar dhe më parë, kënga titullohet “Bang Bang” dhe ndryshe nga këngët e mëparshme të Orindës ajo vjen këtë herë shumë sensuale.

Jemi mësuar ta shohim gjithnjë me një pamje të brishtë, ndërsa në këtë videoklip ajo shfaqet e egër por megjithatë shumë seksi.

I realizuar nga “Max Production”, me tekst të Turjan Hyskës, duket se kënga e re do të jetë një kthesë në zhanrin muzikor dhe mënyrën sesi e kemi parë gjithnjë bukuroshen Orinda.

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan