POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Paloka, bojë mbi fytyrën e kryeministrit Edi Rama ( FOTO+VIDEO)

Nënkretari i Partisë Demokratike, Edi Paloka spërkati sot me bojë kryeministrin Edi Rama, i cili ishte ulur në karrigen e tij në Kuvend.

Paloka u çua nga vendi me shpejtësi dhe e spërkati Ramën me shiringë me bojë.

Garda ka ndërhyrë menjëherë dhe kryeparlamentari Ruçi përjashtoi Palokën nga seanca.

Ora 11:23
Paloka, bojë mbi fytyrën e kryeministrit Edi Rama ( FOTO)

Paloka duke spërkatur me shirngë me bojë Ramën

1 / 12
2 / 12
3 / 12
4 / 12
5 / 12
6 / 12
7 / 12
8 / 12
9 / 12
10 / 12
11 / 12
12 / 12
b.ha./r.k.
Komento