Pamjet e atentatit në Durrës ku u plagos prokurori Arjan Ndoja, po udhëtonte me dy persona me precedent penal

Report Tv ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes ku iu bë atentat Prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja, i cili mbeti i plagosur së bashku me dy persona të tjerë që dyshohet se janë me precedent të mëparshme kriminale.  Ndaj makinë që po udhëtonte Arjan Ndoja janë qëlluar të paktën 8 plumba.


Lajmi kryesor:

Plagosen në atentat prokurori i Durrësit dhe 'i forti i Sukthit'! Gjendet makina e padjegur e autorëve dhe 2 kallashnikovë


b.ha.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Të prapambeturit e Ballkanit, serbët djegin flamurin shqiptar në Gjermani (VIDEO)

Euro 2024/ Të prapambeturit e Ballkanit, serbët djegin flamurin shqiptar në Gjermani (VIDEO)