Pamjet e shpëtimit të tre pushuesve te Gjiri i Lalzit, ekipet e shpëtimit 'luftë' me dallgët

Pamjet e shpëtimit të tre pushuesve te Gjiri i Lalzit, ekipet e shpëtimit 'luftë' me dallgët

Momenti kur shpëtohen tre pushuesit

Tre pushues u shpëtuan një ditë më parë teksa po mbyteshin te Gjiri i Lalzit. Sot janë publikuar pamjet e shpëtimit të fëmijës 11-vjeçar dhe dy të moshuarve. Siç duket nga videoja, një sërë personash ‘luftojnë’ me dallgët e detit për të shpëtuar personat, që ishin në prag të vdekjes.

Pamjet janë publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha në ‘Facebook’, ndërsa shihet se ekipet e shpëtimit janë futur në mes të ujit dhe ‘luftojnë’ për të shpëtuar pushuesit, një operacion që fatmirësisht u mbyll me sukses.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve