Panik në ndeshjen Marseille-Montpeiller, lojtari humb ndjenjat në minutën e 17-të

Panik në ndeshjen Marseille-Montpeiller, lojtari humb ndjenjat në minutën e 17-të

Momenti kur shokët e tij të skuadrës i vijnë në ndihmë

Në kampionatin francez të futbollit është shkaktuar panik gjatë ndeshjes Marseille-Montpellier pasi njëri prej lojtarëve ra pa ndjenja në minutën e 17 të takimit.

Qendërmbrojtësi i Montpellier, Kiki Koujate ra në tokë pa ndjenja pas një përplasje me Bitinia. Menjëherë shokët e tij të skuadrës kanë lajmëruar gjyqtarin e ndeshjes dhe ky i fundit ka ndërprerë lojën për t’i dhënë lojtarit ndihmën e parë.

Pas 5 minutash, lojtari me numrin 4 u ngrit sërish në këmbë por nuk dukej të ishte në gjendje të mirë, ndaj u zëvendësua në minutën e 22-të duke i lënë vendit, ish lojtarit të PSG-së, Mahmadou Sakho.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

'Aventura shqiptare me kontrabandën e Malboros' në 'Crime Story' premierë të dielën ora 22:00 në Report Tv

'Aventura shqiptare me kontrabandën e Malboros' në 'Crime Story' premierë të dielën ora 22:00 në Report Tv