Pas LSI edhe PD çon në Kolegjin Zgjedhor vendimin e KAS për Gjirokastrën! Përfaqësuesi i PD: Betejë me çdo mjet për zbardhjen e masakrës zgjedhore

Pas LSI edhe PD çon në Kolegjin zgjedhor vendimin e KAS për Gjirokastrën, e cila rrëzoi kërkesën për ripërsëritje zgjedhjesh. Përfaqësuesi i PD Marash Logu tha se kërkojnë pavlefshmërinë dhe përsëritjen e zgjedhjeve në Gjirokastër.

"Dorëzuam sot në Kolegjin Zgjedhor padinë kundër vendimit të KAS për Gjirokastrën, duke kërkuar pavlefshmërinë dhe përsëritjen e zgjedhjeve. Detyra jonë para shqiptarëve është të vazhdojmë betejën në çdo front, me çdo mjet dhe mundësi për zbardhjen e masakrës zgjedhore Rama-Doshi", shkruan Logu.


Lajmi kryesor:

Kërkuan ripërsëritje zgjedhjesh, LSI dhe PD çojnë në Kolegjin Zgjedhor vendimin e KAS për Gjirokastrën! Padi edhe për qarkun Vlorë


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Vuçiç flet pas mbledhjes urgjente: Kërkojmë tërheqjen e të gjitha trupave nga veriu dhe ndërhyrjen e Bashkimit Evropian