Pas ndryshimit drastik në peshë Fifi surprizon me tatuazhin e veçantë

Fifi

Këngëtarja Fifi është komentuar së fundmi për ndryshimin drastik në peshë duke humbur shumë kilogramë në një kohë rekord. Ajo ka bërë një tatuazh të ri që e ka ndarë me fansat në Instastory, ku shkruan “In vino veritas”, shoqëruar me një gotë verë dhe një trëndafil.

“In vino veritas” në latinisht do të thotë “Në verë qëndron e vërteta”. Kjo nën kupton se një person nën efektin e alkoolit është më i sinqertë në mendimet dhe ndjenjat që ka. Tatuazhi i bërë nga këngëtarja e famshme duhet të ketë një kuptim të veçantë për të.

Postimi i Fifit

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bullizmi në shkolla, a mendoni se familja shqiptare po dështon në edukimin e fëmijës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Lufta mes Azerbajxhanit dhe Armenisë/ Rama si kreu i OSBE: Nxis palët të bëjnë armëpushim para se numri i njerëzve në këtë konflikt të rritet më tej