Pas sherrit, Einxhel dhe Dagz pajtohen në një mënyrë të çuditshme

Pas sherrit, Einxhel dhe Dagz pajtohen në një mënyrë të çuditshme

Einxhel Shkira

Einxhel Shkira ka treguar përmes një postimi në Instagram ditën kur ajo dhe Dagzi kanë patur sherrin e tyre të parë. Shumë shpejt, dyshja janë pajtuar, por moderatorja e ka kapur këtë moment me foto.

Ajo tregon se janë pajtuar duke bërë foto.

"Dita kur kishim sherrin tonë të parë. As nuk e mbaj mend arsyen pse u zimë. Por e mbaj mend që ishte sherri i parë dhe herën e fundit bëmë paqe duke bërë foto", shkruan Einxhel.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Sllovenia barazon 0-0 me Anglinë, dy skuadrat kalojnë në 1/8! Danimarka dërgon Serbinë në shtëpi, 0-0 edhe në Munich

Euro 2024/ Sllovenia barazon 0-0 me Anglinë, dy skuadrat kalojnë në 1/8! Danimarka dërgon Serbinë në shtëpi, 0-0 edhe në Munich