Pasi i quajti tradhtarë, Kryemadhi ofenduese ndaj deputetëve nga lista e saj: Morën mandatin 17 qelbësira

Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të problemeve me drejtësinë.

“Kanë djegur 182 deputetë mandatet dhe kanë hyrë 17 qelbësira, që njëri shitet me dosjet e SHIK-ut, njëri shitet me dosje terroriste, tjetri me emër të dytë narkomani, tjetri me familjarin që ka në burg, tjetri me drogën, tjetri me korrupsionin, tjetri me tenderat etj. 

Dhe ky është faji ynë.

Dhe çfarë ndodh, njëri me Vettingun e mamit, tjetri me Vettingun e babit, një tjetër sjell një trafikant aty dhe ne nuk merremi më këtë po merremi pse u dogjën mandatet. 

Shumë mirë bëmë që dogjëm mandatet dhe ishte gjëja më e mirë”, ka thënë Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv. 

 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se duhet të ketë ndryshime të ministrave të kabinetin qeveritar në muajin shtator?

Komento

Komente

 • edi: 10/10/2019 17:06

  Shiko kete bushter grua qe i thote atyre qe mbrojne dhe rrespektojne Ligjet QELBESIRA .Ju kujtoj Shqipetare ,qe te degjosh kete super/bushter qe te ofendoje ,njerezit e zgjellur nga Elektorati QELBESIRA , KA NJE DOMETHENIE ,SE KUSH DREJTOI DHE KERKON TE DREJTOJE shqipetaret hISTORIA E TYRE BURRE E GRUAU KLLONIMIN QE BENE DHE AKOMA KANE ME P.DEMOKRATIKE E STILIT KUMUNIST VJEDHJE QE I KANE BERE KOMBIT DHE NGA ERDHEN KETO SUPR/BASTARDE FASHISTE QE QAJNE SI KROKODILE .JO PER POPULLIN ,PO PER GRABITJET DHE MASHTRIMET QE I BENE SHQIPETAREVE SPAK/SPAK/SPAK

  Përgjigju
 • Arjel: 10/10/2019 13:39

  Kate qenkan familjarisht te cmendur,te ligj sa nuk thuhet,keta plehra kane vegjetuar per 30 vjet vetem me mashtrim e vjedhje,ptu rrace e ndyre

  Përgjigju
 • Mona: 10/10/2019 11:39

  Flet kryeqelbesira Mona,o Zot hapu dhe per nje te pacipe te beje moral,ka 30 vjet e nuk shkulet nga aty megjithe Ilir Pacavuren.

  Përgjigju
 • Xhikja: 10/10/2019 11:36

  Kryeqelbesirat e ketij vendi jeni ti Mona dhe yt shoq Like Kryehajduti qe ka ikur nga trute e kokes,eshte bere si i cmendur e i dale boje krejt.

  Përgjigju
 • MINUSHE: 10/10/2019 11:12

  THONE QE BUDALLAI S;KA BRIRA..:)

  Përgjigju
 • raul: 10/10/2019 11:03

  Sharebajga e leshitlikes ka lajthitur, futeni ne kafaz Nafije Dybekun e xha Brahos se nuk eshte mire kohet e fundit, e sheh se ardhja ne pushtet e leshitlikes eshte mision i pamundur, i perjetshem qofte kujtimi i sharebajgave te Haremit famekeq te Jales,,,,

  Përgjigju
 • LIPIVANI Shkolla e kuqe: 10/10/2019 08:30

  Hahahahahahhahahahahaha MONA moj Mona kur flet dhe ti

  Përgjigju
 • Tironci: 10/10/2019 07:19

  Mir moj qelbesire?a ishin keto deputetet qe sot jane ne parlament ne listat tuaja? pse tsni dolen qelbesira? sa para ke marrur ti me ate pusht presidenti per ti vendosur ne lista e zeza te tuajat,jeni ju qe blini deputet, dhe gjith dhumi i PSse& PDse jane tek ju o qelbesire.

  Përgjigju
 • Aliu: 10/10/2019 03:19

  Populli eshte shume I edukuar e kultiruar kur sheh e degjon nga mengjezi me darke politikane e mediaxhinj me goje e pene te qelbur Nuk kane faj njerzit qe perdor in kete fjalor kur plagjiatura na e shpifi

  Përgjigju
 • anisa: 10/10/2019 01:07

  PA SHIH KUSH PO NA FLET,,,,LLUMI I LLUMEVE TE KANALEVE TE ZEZA TE SHQIPERISE,,,IK MOJ QELBESIRE E NDYRE E KETIJ REALITETI,,,MBYLLE HALEN E QELBUR SE QELBE EUROPEN,,,,,PTU,PTU,PTU,PTU,,,,,,,,,,,,,PTU,,PTU,PTU,,PTU,PTU,PTU,PTU,,,,,,,,,,,,,,,,,

  Përgjigju
 • Proka: 10/10/2019 00:37

  Edhe kjo iku per lesh. Eshte trishtim te degjosh fjale te ndyta ne opinion kur kihet parasysh se keto lajme perhapen ne tere Europen.

  Përgjigju
 • Krrba: 09/10/2019 23:32

  O grua me fjalor rrugaceje a je ne vete ti qe flet keshtu??????!Sigurisht jo se kini hall te madh ne familie Jeta keshtu e ka ti e privilegjuar per 30vjet qe nuk dini se ceshte puna e te fitosh per te jetuar vetem me pune,e tani me goje te madhe ofendon te tjeret qe I quan qelbesira kur I ke zgjedhur vete Ku ka me qelbesire se ty familiarisht Turp

  Përgjigju
 • edi: 09/10/2019 23:14

  WOw GRUAJA E PARE BUSHTER E KOMBIT SHQIPETAR NUK BEFASOHEM NGA BUSHTRAT QE IA VENE ATE ETIKETE TE TJEREVE tE RRISH ne Parlament dhe te qendrosh strict per detyrat qe kerkon e ardhmja dhe ligjet nuk eshte gabim ,dhe ska njeri ne Bote te beje barazimet ,kur cna shohin syte e degjojme Nje karapushte maloke nga Dibra ,qe erdhi pa Breke dhe i vinte era perc ,dhe pse familjerisht si kopila te lindur e edukuar ne ish Komunizem Vodhen ,Plackiten gjithcka se ishin te zgjellurit e Popullit Human Shqipetar U fryne me Shtepia luksoze Saraje Toka Euro qindra milioneshe ,dhe nje yxhym te fundit Floririn e Krrabes ,sot kane kurajo dhe hiqen TE SUPER/NDERSHEM ,KUR ISHIN E JANE KRYEbUSHTRAT E kRYEKODOSHET E KOMBIT kERKOJNE TE BEJNE KRAHASIME ME VEHTEN QE LINDEN NE ATO VISE BASHKE ME DHITE E QENTE QE I RUANIN Bagetite , Paturpesia e tyre ka arritur nivelet aq sa Kombi po rendohet me shume kur akoma kete BREKEGRISUR ,KERKOJNE TE BEJNE DALLIMET E hUMANEVE DHE LIGJEVENESVE , Paskan qene me siklete ,kur sikletet dhe gjykimi qe do te ju behet ju bushter e burrit te felliqur kodosh , qe cdo dite si nje Kerme e ngordhur nxjerr Vrer per cilindo Nese ka bastard me te shkerllyer se ai bythe panbuku Skraparli ,asnje si afrohet per pislleqet tek gishti i kembes DO TI PAGUANI BUCE DHE BUC ,LLOMOTITNI EDHE CA DITE DHE DO TE NGORDHNI BIRUCAVE ,POR FAT ESHTE SE do te qitni nga zorret e sumes gjithcka qe i bete kombit e popullit

  Përgjigju
 • Ben Tironci: 09/10/2019 23:11

  Na qelbe Tironen o kur.... ve

  Përgjigju
 • Hinglateri: 09/10/2019 23:08

  Rruspi e gjalle mu dogj hajdari per ket shkine

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

SHBA, mbi 5 milionë të infektuar dhe 162 mijë viktima nga COVID-19! Ekspertët: Nëse do mbaheshin maskat, shpëtonin mbi 66 mijë jetë