Pasi u qëllua me grusht, Sali Berisha me ‘siguri të hekurt’ në protestë

Pasi u qëllua me grusht, Sali Berisha me ‘siguri të hekurt’ në protestë

1676116992_WhatsAppImage20230211at12.51.331.jpeg

Sali Berisha ka shtuar forcat e sigurisë në protestën e ditës së sotme. Siç shihet nga fotot Berisha ka një kordon të dyfishtë sigurie ndërsa ka shtuar truprojat.

Për të shmangur ndonjë incident, si ai i 6 dhjetorit kur u godit me një grusht nga një protestues, Berisha zgjodhi që ta bëj me regji qendrore ecjen nga selia blu për në bulevard, për t’iu bashkuar turmës së protestuesve.


Lajmi kryesor:

Protesta, mungon ‘uragani’, jo më shumë se 10.000 veta në shesh! Tymuese dhe shashka Kryeministrisë, Berisha marshon, Meta ikën në seli


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Aksident te rrethrrotullimi që të çon në Nartë, makina përplaset me bordurat anësore, 2 të plagosur (FOTO)

Vlorë/ Aksident te rrethrrotullimi që të çon në Nartë, makina përplaset me bordurat anësore, 2 të plagosur (FOTO)