Pasi vrau gruan me thikë, shqiptari shkoi në hotel! Ndezi televizionin për të parë lajmet për krimin e rëndë

Pasi vrau gruan me thikë, shqiptari shkoi në hotel! Ndezi televizionin për të parë lajmet për krimin e rëndë

1715938028_eduartdanajenkelejdadanaj.jpg

Mediat greke kanë publikuar detaje të reja nga vrasja e 40-vjeçares shqiptare, Enkelejda Danaj në Greqi. Pasi e qëlloi rreth 10 herë më thikë në bark, ish bashkëshorti u largia nga vendi i ngjarjes dhe u arrestua vetëm disa orë pas krimit.

Mediat greke shkruajnë se pas vrasjes, 50-vjeçari Artur Dani i relaksuar sikur s’ka ndodhur asgjë ka shkuar në një hotel dhe ka ndezur televizorin për të mësuar se çfarë thuhej për krimin e bërë nga ai.

Më pas, ai ka marrë disa birra dhe i ka konsumuar në një pallat në ndërtim, aty ku edhe u arrestua nga policia greke.


Lajmi kryesor:

Vrasja e shqiptares në Athinë, vëllai: Burri e kërcënonte me thikë edhe kur ishte shtatzënë, i futi kokën në zbardhues! I jepet lamtumira nesër në Vlorë


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Motivi i divorcit: Ajo e tradhëtonte natën partinë dhe e dridhte me SPAK

Motivi i divorcit: Ajo e tradhëtonte natën partinë dhe e dridhte me SPAK