PD publikon një tjetër video, momenti ku Berisha udhëzon turmën: Asnjë kriminel nuk do t’ia dalë të shkatërrojë PD-në

Partia Demokratike ka publikuar një tjetër video që tregon sesi Sali Berisha udhëzoi sulmin ndaj selisë së PD-së. Në pamje duket Berisha tek shkallët e selisë i cili me duar orienton turmën për të sulmuar. Sipas PD një prej tyre është Agron Gjura, i dënuar më parë për veprime të dhunshme ndaj punonjësve të policisë.

‘Asnjë kriminel i thirrur nga Sali Berisha për të shkatërruar Partinë Demokratike nuk i'a doli dhe nuk do t’ia dalë. Partia Demokratike nuk u kthye në bunker për hallin personal të Sali Berishës sepse demokratët refuzuan dhunën, refuzuan gjuhën e urrejtjes. Demokratët zgjodhën me vendosmëri të jenë në shërbim të shqiptarëve, jo të një personi që nuk e lidh më asgjë me Partinë Demokratike.’- shkruan PD.


Lajmi kryesor:

Nga të deportuar nga Belgjika deri të prodhues armësh luftarake, PD nxjerr videot: Kush janë kriminelët që shoqëruan Berishën në 8 janar


M.Q./AV/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një Paketë të dytë të Rezistencës Sociale?×

Lajmi i fundit

John

22-vjeçari humbi jetën nga moti i keq, Zhupa: Ishte i pari në fushatën e PD, iku deri sa numëroi votën e fundit! Do të mbaj mend gjithmonë të qeshur