Ekzekutohet me 6 plumba në derën e shtëpisë biznesmeni 45-vjeçar, autori e priti jashtë dhe e qëlloi me breshëri plumbash

Biznesmani 45-vjeçar

GREQI- Një ngjarje e rëndë përgjaku orët e para të mëngjesit të sotëm në Thiva të Greqisë, pasi është ekzekutuar në derën e shtëpisë së tij biznesmeni 45-vjeçar Kostas Caftaridis me 6 plumba, 2 prej të cilave u gjenden në kokë.

Ekzekutori i biznesmenit dhe babait të dy fëmijëve, e ka pritur atë jashtë shtëpisë dhe sapo e ka identifikuar e ka qëlluar atë pa mëshirë me breshëri plumbash.

Më pas është larguar me një automjet ngjyrë blu.

Policia e cila mbërriti në vendin e ngjarjes, ka nisur hetimet për zbardhjen e detajeve të krimit, rrethanat e ngjarjes dhe kapjen e autorit.

J.GJ./J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë braktisur nga shteti efektivët e policisë në luftën ndaj krimit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Gjenerali amerikan: Al -Kaeda mund të kërcënojë SHBA brenda 1 viti