Përplasja në Astir/ Gjosha: Pasqyra e qeverisjes së sotme që ka degraduar në arrogancë

Përplasja në Astir/ Gjosha: Pasqyra e qeverisjes së sotme që ka degraduar në arrogancë

"Pasqyra e qeverisjes së sotme që ka degraduar në arrogancë"! Është ky reagimi i ish-deputetes së LSI-së, Klajda Gjosha. Sipas saj, ajo çfarë ndodhi sot në Astir është një ndërthurje e korrupsionit me dhunën çnjerëzore që ushtrohet ndaj qytetarëve.

"Përplasja sot në Astir është ndërthurja e korrupsionit me dhunën çnjerëzore që ushtrohet ndaj qytetarëve! Është pasqyra e qeverisjes së sotme që ka degraduar në arrogancë. Kjo nuk është Shqipëria që duam dhe aq më pak projektimi për Shqipërinë e të ardhmes", shkruan Gjosha.


Lajmi kryesor:

'Bie Astiri'! REAGIMET - Basha: Gjithmonë krah banorëve! Braçe: Parelliu i madh tua paguajë shtëpinë sa vila e tij e luksit


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Shpërthim i fuqishëm në lokalin plot me tifozë që po shikonin finalen e Europianit, viktima dhe të plagosur

Shpërthim i fuqishëm në lokalin plot me tifozë që po shikonin finalen e Europianit, viktima dhe të plagosur