Përplasja në Astir/ Gjosha: Pasqyra e qeverisjes së sotme që ka degraduar në arrogancë

"Pasqyra e qeverisjes së sotme që ka degraduar në arrogancë"! Është ky reagimi i ish-deputetes së LSI-së, Klajda Gjosha. Sipas saj, ajo çfarë ndodhi sot në Astir është një ndërthurje e korrupsionit me dhunën çnjerëzore që ushtrohet ndaj qytetarëve.

"Përplasja sot në Astir është ndërthurja e korrupsionit me dhunën çnjerëzore që ushtrohet ndaj qytetarëve! Është pasqyra e qeverisjes së sotme që ka degraduar në arrogancë. Kjo nuk është Shqipëria që duam dhe aq më pak projektimi për Shqipërinë e të ardhmes", shkruan Gjosha.


Lajmi kryesor:

'Bie Astiri'! REAGIMET - Basha: Gjithmonë krah banorëve! Braçe: Parelliu i madh tua paguajë shtëpinë sa vila e tij e luksit


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

U asfiksuan nga gazi në banesë një ditë më parë, gjenden dy persona të pajetë në Golem! Policia: Vijojnë hetimet për ngjarjen