Përplasje me produksionin? Pasi fitoi Iliri, Donaldi-Trixa-Romeo nuk shkuan në afterparty! A hoqën dorë binjakët edhe nga emisioni?

Përplasje me produksionin? Pasi fitoi Iliri, Donaldi-Trixa-Romeo nuk shkuan në afterparty! A hoqën dorë binjakët edhe nga emisioni?

Romeo Veshaj, Beatrix Ramosaj, Donald Veshaj

Ilir Shaqiri u shpall fitues i ‘Big brother Vip’ mbrëmjen e djeshme përballë Donald Veshajt. Ky i fundit, mori si dhuratë një emision në prime time në Top Channel që do ta moderonte me të vëllain, Romeo Veshaj, i titulluar “Më Lër të Flas”.

Por pas shpalljes së fituesit mbrëmjen e kaluar, Donaldi, Rome dhe Beatrix vendosën të mos shkonin në afterparty-n me ish-banorët e tjerë dhe produksionin. Duket se gjërat kanë marrë një rrjedhë tjetër kur Romeo është përplasur mbrëmë me produksionin pas fitores së Ilirit.

Nëse shkojmë Instagramin e tij, ai ka fshirë nga profili videon e emisionit që do të mbante me Donaldin, gjë që lë të kuptohet se mund të kenë hequr dorë nga projekti.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • ANXHELA: 20/02/2022 10:14

  DONALDI ESHTE FITUES PLOT DRITE PLOT EMOCION NA KA DHURUAR CDO DITE BRAVO.

  Përgjigju
 • Abcd: 20/02/2022 10:05

  Qendrimi i Donaldit,verteton ate qe kam thene ne nje koment disa jave perpara,se Donaldi ka ardhur,pra eshte fut brenda me kushtin ( pazarin) qe te fitonte BigBrother,se ka qene gjithe kohes i perkedheluri “vllait te madh” me mjaft suport ne te gjithe drejtimet,por ai hasi ne nje kocke te forte si Iliri,te cilen u mundua t’a denigronte duke bere lojra fjalesh,pra bente vetem zhurmuesin,”me lini te flas” dhe s’thoshte asgje ,pra kerkonte te bente gare me Ilirin jo me argumenta por me arrogance. Iliri me i miri i formatit por jo perfekti ,ndaj Donaldit dhe kujdo e kishte argumentin e ftohte se kishte principe te cilat nuk i shkelte dhe i mbrojti deri ne fund dhe ky eshte nje mesazh i nje modeli pozitiv,fituesi. Ndersa Donaldi pervec te tjerave,tregoi karakter te dobet edhe ne mardhenie me femrat,ku me shume beri Donzhuanin duke flirtu sa andej ketej dhe nga ana tjeter fliste me kode me ate qe kishte lene jashte edhe pse e humbi perfundimisht prej lehtesise se tij. Perfundimisht “vllai i madh” nuk e coi “pazarin” deri ne fund me Donaldin,se presioni ka qene i madh,aq me teper kur ai “nuk u lidh por u zgjidh me Boren,e cila mbante varur pazarin dhe keshtuqe edhe ajo fjala e Arbanes para se te shpallte fituesin,-“mos u merzitni nese nuk fiton i deshiruari juaj,se jane ndare votat pergjysem”,ishte ne fakt mesazh per Donaldin ,”qe te mos merzitej,se gjerat kane ndryshuar dhe ti nuk je me i preferuari yne”. Dhe qendrimi i Donaldit me te vllain tregon qarte kete teori kinspiracioni ,por tregon nga ana tjeter se ai nuk e meritonte fitoren.

  Përgjigju
 • Eno: 19/02/2022 23:05

  Per gjithe keta qe cilesojne kete cunak aloshent te vonuar si te cilter, te sinqerte etj etj etj. Jeni te gjithe adoloshente te vonuar, ky qe mori fame nda Bora, e perdori perseri ne fillim per katapulte, njeri qe shet njerzit qe e mbrojne per interesa dhe me kryesorja I PAEDUKATTE dhe Harbut. Nga ana tjeter ishte Iliri, njeri i kulturuar, me karakter dhe mbi te gjitha zoteri djale (edhe pse kishte dhe ai ca gjera qe nuk shkonin). Per kete cunakut u be fushate elektorale, ishte me i favorizuari i produksionit saqe edhe qenin i sollen si surprize. Por ne fund fitoi Qytetaria ajo qe i mungonte prej kohesh televizioneve shqiptare. Une e ndoqa BBVIP vetem per Ilirin sepse po te degjoje kete ehaaaaaa.

  Përgjigju
  • @Eno: 20/02/2022 09:02

   Ke folur fiks si gaztori i Monikes, homoseksuali Olti Curri. Currja futi ne BB edhe " vipin" Arber Sulstarova dhe dihet cmimi qe ka paguar ky i fundit per kete " nder". Bora e nisi karieren me shale jashte dhe kembe perpjete dhe vetem per ate eshte e "famshme" per asgje tjeter. Ky i dha fame asaj qe e kishte emrin dhe pazarin tek blloku i nje trafikanti te vrare. Ky djale tregoi se cfare eshte burreria, sinqeriteti dhe kultura. Iliri e meritoi nuk e meritoi nuk ka asnje rendesi, per mua meriton respekt per shume arsye.Ndersa qytetaria si koncept, tek ty dhe tek familja jote eshte i gdhendur qe ne gen si modeli i Enxhel Shkires, prandaj shko behu edhe ti "vip" tek shtepia e Olti Qurri dhe vazhdo masturbohu mbi fotot e Bores. Jam i sigurte qe motra dhe mamaja jote vdesin dhe kane fantazira erotike per keta binjake, prandaj ke kaq mllef.

  • O cuno: 20/02/2022 07:39

   Bora ti kete pare hallatin ndoshta?

  • Ai cuni: 19/02/2022 23:56

   Eno djali e kupton ca vlerash na ulin si meshkuj qe jemi ca tipa si keta!?sa ca ka pare Bora tek ky nje zot e di kurre sdo e marr vesh

 • Tatani dhe Kokovi: 19/02/2022 21:25

  I ka mesuar Kaco mashtrusi keta qe gjerat duhen fituar me dhune.Iliri fisnik familje mire njerez te ngritur keta mashtrusa djemt e Kaco kollarexhiut pirranecit.Ik se shume i keni dhe ato qe moret

  Përgjigju
 • Vin: 19/02/2022 19:51

  Me mire mos tja shohim surratin ktyre katunareve e treguan vetem ça jane

  Përgjigju
  • Gripi: 19/02/2022 22:56

   Ti duhet te jesh fansi Bores qe shikon perputhen. Mos u jargavit shume dhe mos u masturbo sme fotot e saj o torollak. Cfare treguan? Qe lane Boren e shkrire ne gote? Apo... nuk ka hije ta themi se edhe ajo njeri eshte...

 • Proxi: 19/02/2022 19:14

  Kujt i plasi k..i,keta bejne sikur jane artista me ato batutat banale alla vlonjatshe qe sbejne nje leke e ska kush ti blen,u rrofshin dashnoret se nuk do ti njifte njeri

  Përgjigju
  • @ Proxim: 20/02/2022 09:04

   Ti je artist me bojra. Mos ke gje motren dhe gruan fanse te ketyre qe flet me kaq mllef?

  • Vlonjati: 19/02/2022 20:37

   Ca ke more lumadhi ti ? Te mbyti marazi ? Kush je ti te gjykosh Ik o i shkreti ti qe vuan per mendje t kokes

 • Kukësi: 19/02/2022 19:09

  Çfare çerri ky buzë qumështi ore. Ik meso të flasësh një here se të ngeli kot ngaqë do dhe skishe çfarë të thoje . Vk

  Përgjigju
  • Indiferenti: 19/02/2022 19:57

   Fatkeqesi te flitet me kete gjuhe. Jo rastesisht mbriti deri ne finale Donaldi.Ai ishte i çilter, i sinqerte, hokatar,polemizues dhe misheron tiparet e rinise qe punon e dashuron me pasion.

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Salinaji-Peleshit: A ishte i qëllimshëm zjarri në ‘Sazan’ për t’ia dhënë oligarkëve për të ndërtuar hotel? Ministri: Spekulim, s’ka privatizim