Petrit Vasili i ‘fiksuar’ pas aktores italiane, i shkruan publikisht në Facebook: Splendida!

Petrit Vasili dhe Sabrina Ferilli

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, është mjaft aktiv në rrjetet sociale jo vetëm me deklarate politike, por edhe me komente tek personazhe të ndryshme publike, kryesisht të njohur, brenda dhe jashtë vendit.

Së fundmi duket se Petrit Vasili nuk i ka rezistuar një fotoje të publikuar nga aktorja italiane Sabrina Ferilli, të cilën e ka komplimentuar publikisht për paraqitjen e saj.

‘Mirëmëngjes, të lumtë dhe shkëlqen!”, shkruan ai në koment, ndërkohë që aktorja po konsumon mëngjes. Pas verifikimeve, rezultoi se llogaria është e ish-deputetit të LSI.

Foto e marrë tek Facebook i aktores

M.Q./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?

Komento

Komente

 • ymeri: 27/02/2021 23:22

  MBAS 25 janarit peco vasilin do e shikoni ne stolat e liqenit me gazete me vrime duke pare ciftet,,,c'i beri lsi ketyre...

  Përgjigju
 • Shkoder: 27/02/2021 20:40

  Foto e shpifur . Sdi ca ka ktu me u komentu "splendida" vec ky e din

  Përgjigju
 • Iri: 27/02/2021 19:40

  Harrove ti mero qe ngele me goj hapur te xhamat ne bruxel Te pakten ky ka nivel

  Përgjigju
 • Ada: 27/02/2021 14:09

  Ca ofendimi me te komentu Titi , tmerr ! Duket si ato hamshoret e lodhur, pleqte e lulishteve qe sh...jne poshte urave. Ska faj se ky bashkejeton me nje femer burre me mjeker.

  Përgjigju
 • Kacidhe: 27/02/2021 14:06

  Peshtire ti thuash burre ketij zorres.

  Përgjigju
  • Mark: 27/02/2021 16:19

   Ky eshte b*lekandari×

Lajmi i fundit

John

‘Rama ik’ nga ballkoni, kryeministri-demokratit: S’ja vlen të biesh për Lulin, kujdes se patronazhistët shikojnë