Pikturoi Adem Jasharin për 14-vjetorin e Kosovës, a i ndërroi produksioni pikturën Donaldit për një më të realizuar?!

Pikturoi Adem Jasharin për 14-vjetorin e Kosovës, a i ndërroi produksioni pikturën Donaldit për një më të realizuar?!

Donaldi

Me rastin e festës së Pavarësisë së Kosovës, konkurrenti Donald Veshaj kërkoi në shtëpinë e “Big Brother VIP” telajo dhe bojë për të pikturuar portretin e të famshmit Adem Jashari.

Piktura u lavdërua pafund nga finalistët e shtëpisë, por edhe nga të gjithë njerëzit jashtë saj.  

Mirëpo, si çdo gjë tjetër në këtë edicion, edhe puna e Donaldit u vu sërish kësaj here në dyshim. Megjithëse ai ka treguar që është një piktor i talentuar dhe është marrë me këtë punë gjatë gjithë jetës së tij, sërish një pjesë e publikut dyshon se puna përfundimtare nuk është e Donaldit.

Në rrjet po qarkullojnë “teori konspirative” se Donaldi e përfundoi punën e tij por jo siç duhet, ndaj produksioni ia ndërroi pikturën me një tjetër më të realizuar.

Po ashtu po qarkullon edhe kjo foto e “dallimit” mes dy pikturave.

Mendoni se kanë dallim?

2/2
J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • anna: 18/02/2022 14:20

  medina Iliri eshte balerin dhe e beri formen 100 here me bukur se ai. piktori eshte me afer skulptures jo balerini.

  Përgjigju
  • Qwert: 18/02/2022 16:26

   Iliri njeri ordiner njeri qe tallet me familjen e tij dhe nuk ka vlera fare ...eshte fallco totalisht

 • anna: 18/02/2022 12:59

  Mendoj se po 100%.Ai u turperua kur beri logon e bb skandal

  Përgjigju
  • medina: 18/02/2022 14:04

   ishte skulptur ajo jo pikture shikoje mire vidion

 • sa turp: 18/02/2022 12:53

  duan qe ti ja japin me doemos Donaldit,ai duket tamam nje alkolist i keq dhe nje qe eshte komplet i varur nga droga,dhe ne BBV ka hyre vetem ti shmanget per nje kohe varsise nga droga,nje turp i madh eshte qe ben produksioni keshtu poshtersirash,me eshte neveritur gjithqka me kete

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Varësia e Perëndimit nga lënda djegëse bërthamore ruse

Varësia e Perëndimit nga lënda djegëse bërthamore ruse