Plagosen me armë zjarri tre persona, panik në festën e Justin Biber, këngëtari fotografohet duke dalë me nxitim nga restoranti

Plagosen me armë zjarri tre persona, panik në festën e Justin Biber, këngëtari fotografohet duke dalë me nxitim nga restoranti

Një sherr mes disa personave ka agravuar në plagosjen e tre prej tyre me armë zjarri jashtë festës së këngëtarit Justin Biber. Sipas raportimeve ngjarja ka ndodhur në restorantin “The Nice Guy”.

Teksa ngjarja ka ndodhur, Biber dhe gruaja e tij janë parë të largohen me shpejtësi nga restoranti. Më konkretisht thuhet se janë plagosur tre persona, përkatësisht 19, 24 dhe 60 vjeç.

Nga vendi i ngjarjes janë transportuar në spital 19-vjeçari dhe 60-vjeçari. 24-vjeçari është larguar nga vendi i ngjarjes, por më pas është dërguar në spital.

Emrat e tyre nuk janë bërë të ditur, por raportohet se të gjithë të plagosurit janë jashtë rrezikut dhe ndodhen në një gjendje të qëndrueshme.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Dëmtimi e mban jashtë Champions League, i pafati Amir Rrahmani humbet Real Madridin

Dëmtimi e mban jashtë Champions League, i pafati Amir Rrahmani humbet Real Madridin