U diagnostikua me sindromën e rrallë, Justin Bieber rikthehet në skenë

U diagnostikua me sindromën e rrallë, Justin Bieber rikthehet në skenë

Pasi u diagnostikua me sindromën e rrallë, këngëtari Justin Bieber është rikthyer në skenë. Ai ka marrë pjesë një natë më parë në Festivalin Veror “Lucca”. Bieber u detyrua të anulojë shfaqjet e tij, pasi u diagnostikua me sindromën “Ramsay Hunt”, që i paralizoi pjesërisht fytyrën.

Ai ka publikuar disa foto e video në “Instagram”, ku ndër të tjera shkruan: “Ju dua dhe më kishit munguar”. Disa ditë më parë, këngëtari amerikan Usher dha detaje për gjendjen shëndetësore të Justin Bieber disa ditë më parë, duke theksuar se gjendja e tij është përmirësuar ndjeshëm.

“Si artist, mendoj se ne të gjithë do të përjetojmë disa gjëra që njerëzit mund të mos i kuptojnë domosdoshmërisht, dhe një jetë që vjen me një presion të madh. Unë mendoj se ai padyshim e ka marrë botën si një udhëtim. Jam i lumtur që isha në fillim të udhëtimit të tij dhe jam ende pjesë e tij edhe sot e kësaj dite, si mik. Mendoj se sido që të jetë ai duke e  përjetuar tani, është vërtet e mrekullueshme të shohësh se ai ka mbështetjen e fansave dhe familjes së tij”, tha ai disa ditë më parë.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com